Mandátní smlouva - příkazní smlouva

Od 1. 1.2014 byl zrušen obchodní zákoník a tím i statut mandátní smlouvy. Vznikl nový pojem a nová smlouva - Příkazní smlouva - projednáváme s každým objektem zvlášť. Přihlížíme k různým odlišnostem, které se vyskytují v jednotlivých objektech a proto nelze stanovit žádnou paušální smlouvu nebo paušální částku. Proto je třeba se nejdříve sejít, smlouvu prodiskutovat, vysvětlit a pak ji teprve uzavřít. Příkazní smlouva je přísnější na správce (pověřené správce) domů a je lépe vymahatelná ze strany SVJ. Ostatní až při případném osobbním jednání.

Vřele Vám můžeme doporučit pokud Vám někdo bude nabízet mandátní smlouvu, abyste ji nepodepisovali a neuzavírali. Pro SVJ je v současné době NEVÝHODNÁ!!!

     V žádném případě nebudeme cenově vyšší než v tom, co máte. Ale oproti tomu na co jste zvyklí ve službách si určitě polepšíte. Mnoho správců na počátku slibuje a sami můžete zhodnotit, jak se k vaší nemovitosti a vám, jako vlastníkům, chovají v dalších letech. U nás máme vše zakotveno smluvně. Pracujeme poctivě a tak, jak se od nás očekává. 

     Máte - li zájem, ozvěte se nám, domluvte si schůzku a vše probereme.. Naše působnost je v  Karlovarském, Plzeňském, Ústeckém a Středočeském kraji,  v Praze - neděláme jen místně a zkušeností máme dost.


© 2013 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved Správa domů Lukáš Kupec, Cheb