Proč zrovna naši firmu?

Velmi dobrá znalost prostředí společenství vlastníků

Znalost předpisů, které neustále sledujeme

Při změně předpisu, informujeme společenství bezodkladně

Pravidelná měsíční kontrola plateb vlastníků

Vymáhání pohledávek za vlastníky - na velmi dobré úrovni, SVJ se o nic nestará, vše vyřizujeme a informujeme statutární orgán. Máme velmi dobrou vymahatelnost pohledávek za vlastníky a to i starší pohledávky - můžeme dokladovat na případech 

Splňujeme podmínky ochrany osobních údajů a vaše údaje ochraňujeme v souladu s platnou legislativou s nařízením EU,  

Můžeme dokladovat zacházení s osobními údaji vlastníků.

Ušetříme vám spoustu času, který byste museli věnovat záležitostem ve kterých vás zastoupíme a to při všech jednáních které je třeba vést s orgány a organizacemi a dodavateli. Odborně vám pomůžeme, ušetříme náklady a poradíme.

Chcete vědět více? Domluvte si schůzku.

Ze zkušeností upozorňujeme, že jednání vedeme pouze se zástupci statutárního orgánu t.j. předsedou výboru nebo předsedou společenství (dříve pověřený vlastník). Nelze jednat pouze se členy společenství - vlastníky.

Pohlídáme vám dodavatelské práce děláme dohled na pracemi

Zde vidíte poslední akci na podzim. Původně byla střecha v dezolátním stavu, již při zafoukání větru měli vlastníci starosti. Po uzavření smlouvy s firmou bylo vše uvedeno do pořádku, střecha je opravena a nedělá ostudu. 

Náš podíl - uzavření smlouvy o opravě, kontrolní činnost v průběhu prací a převzetí díla podle smlouvy. Dodavatel doslova uvedl, že jednání s námi nejsou lehká a že dovedeme dotlačit k tomu, aby to  bylo podle nás. Což nás poptěšilo.