Proč zrovna naši firmu?

1. Velmi dobrá znalost prostředí společenství vlastníků

2. Znalost předpisů, které neustále sledujeme

3. Při změně předpisu, informujeme společenství bezodkladně

4. Vymáhání pohledávek za vlastníky - na velmi dobré úrovni, SVJ se o nic nestará, vše vyřizujeme a informujeme statutární orgán. Máme velmi dobrou vymahatelnost pohledávek za vlastníky a to i starší pohledávky - můžeme dokladovat na případech 

5. Ctíme zákony, předpisy a smlouvy, chráníme vaše osobní údaje jako své vlastní. Vše v souladu s Evrospkou směrnicí platnou od 25. 5.2018 a se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění

6. Splňujeme podmínky ochrany osobních údajů a vaše údaje ochraňujeme v souladu s platnou legislativou od 25. 5.2018 ->nařízení EU,  Přípravu a realizaci opatření jsme již dokončili, nyní sledujeme změny, které tuto oblast doprovází, zejména vznik vnitrostátního předpisu, který může mnoho věcí změnit V otmto směru pomáháme společenstvím v naší správě a v provádění úkonů tak, aby společenství byla schopna tyto úkoly plnit. Děláme jim i konzultace, případně se za ně dotazujeme ÚOOÚ nebo v právní poradně. Toto vše pro SVJ v naší správě děláme zdarma, bez jakýchkoliv pro ně finančních nákladů. Máme pro ně ještě mnoho dalších "bonusů", které SVJ šetří peníze.

7. Jsme schopni dokladovat zacházení s osobními údaji vlastníků.

Ušetříme vám spoustu času, který byste museli věnovat záležitostem ve kterých vás zastoupíme. Odborně vám pomůžeme, ušetříme náklady a poradíme.

Zastoupíme vás při všech jednáních které je třeba vést s orgány a organizacemi.

Chcete vědět více? Domluvte si schůzku, kde můžeme věci podrobně probrat.

Ze zkušeností upozorňujeme, že jednání vedeme pouze se zástupci statutárního orgánu t.j. předsedou výboru nebo předsedou společenství (dříve pověřený vlastník). Nelze jednat pouze se členy společenství - vlastníky.

Pohlídáme vám dodavatelské práce děláme dohled na pracemi

Zde vidíte poslední akci na podzim. Původně byla střecha v dezolátním stavu, již při zafoukání větru měli vlůatníci "osypky". Po uzavření smlouvy s firmou bylo vše uvedeno do pořádku, střecha je opravena a nedělá ostudu. 

Náš podíl - uzavření smlouvy o opravě, kontrolní činnost v průběhu prací a převzetí díla podle smlouvy. Dodavatel doslova uvedl, že jednání s námi nejsou lehká a že dovedeme dotlačit k tomu, aby to bylo podle nás. Což mne poptěšilo. smile Určitě se na něj obrátíme, až budeme zas potřebovat.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie